1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
paraglajder
Последна активност:
22 Мај 2020
Зачленет:
9 Јануари 2008
Мислења:
194
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
240

Следачи 1

Сподели

paraglajder

Gaining Experience

paraglajder последен пат беше виден (како):
22 Мај 2020