1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
parabellum
Последна активност:
18 Март 2019
Зачленет:
2 Мај 2007
Мислења:
60
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко

Сподели

parabellum

Intern, Машко

parabellum последен пат беше виден (како):
18 Март 2019