1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Papa Benedikt
Последна активност:
7 Септември 2012
Зачленет:
1 Јули 2010
Мислења:
110
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20

Ги следи 2

Сподели

Papa Benedikt

Intern

Papa Benedikt последен пат беше виден (како):
7 Септември 2012