1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pankipan4e
Последна активност:
13 Јули 2012
Зачленет:
30 Април 2007
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Роденден:
27 ноември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

pankipan4e

Intern, 32

pankipan4e последен пат беше виден (како):
13 Јули 2012