1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
paneval
Последна активност:
27 Февруари 2012
Зачленет:
2 Март 2008
Мислења:
178
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
30

Следачи 1

Сподели

paneval

Intern

paneval последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2012