• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Pance36

  1. P

    Moneybookers

    vaka da ve prasam nesto staviv pari na eden poker strana so Visa Electron od tutunska banka i pri stavanjeto toa samo me prefli na moneybookers da napravam profil i preu niv ode toa plakanjeto i koga staviv 5e ne mi bea na akauntot na poker stranata i mu pisam na supportot i mi vika prat kopija...
На врв Дно