1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Paloski Marko
Последна активност:
29 Јануари 2015
Зачленет:
5 ноември 2008
Мислења:
28
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
10

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

Paloski Marko

Intern, Машко, од Скопје

Certified Technology Specialist 6 Јануари 2012

Paloski Marko последен пат беше виден (како):
29 Јануари 2015