1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Palindrom
Зачленет:
7 Април 2012
Мислења:
23
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели