1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pacerMK
Последна активност:
24 Јуни 2019
Зачленет:
28 Декември 2015
Мислења:
112
Допаѓања:
160
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
26 Февруари 1994 (Возраст: 25)
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

pacerMK

Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје

pacerMK последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2019