• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од oxygenmk

 1. O

  Електронска продавница за непрофитна организација

  Ti blagodarma Kirev za infoto. Ne sme registrirani vo stranstvo. Najmnogu bi bile uplatite od registracija za nastani sto gi imame nekad 5-7 vo godinata. Pomali se prihodite od prodazba na uslugi/proizvodi . Ke proveram za monebookers/skrills znam gi gledav ama imase i so niv nesto problem...
 2. O

  Електронска продавница за непрофитна организација

  Здраво на сите, Мала помош или совет ако може некој да каже на темата. Сакаме да овозможиме електронска трговија (на некој начин кажано) на веб страната на нашата непрофитабилна организација. Процесирањето на кредитни картички би се користело за донации , регистрации за настани што ги...
На врв Дно