1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
own4me
Последна активност:
13 Декември 2019
Зачленет:
17 Април 2014
Мислења:
14
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
8 Август 1997 (Возраст: 22)

Сподели

own4me

Intern, Машко, 22

own4me последен пат беше виден (како):
13 Декември 2019