1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Oversight.1
Последна активност:
21 Јануари 2009
Зачленет:
17 Август 2008
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

Oversight.1

Intern

Oversight.1 последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2009