1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
overlord159
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 19:25
Зачленет:
4 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јули 1994 (Возраст: 25)

Сподели

overlord159

Intern, Машко, 25

overlord159 последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 19:25