• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од orko

  1. O

    problem so maticna????

    zdravo imam problem so maticnata ploca???? t.e. pri update na bios-ot,kompjuterot ne se podigna ,t.e dobivam samo rabota na cooler-i,biosot go update-tuvav so pomos na AMIWIN software,se bese ok,znaci ja najde verzijata na bios,se instalirase ,megutoa posle restartiranje sistemot ne se...
На врв Дно