1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
orce88
Последна активност:
17 oктомври 2019
Зачленет:
14 Септември 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
8 ноември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

orce88

Intern, 31

orce88 последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2019