1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
orce66624
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 18:06
Зачленет:
13 Август 2016
Мислења:
84
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

orce66624

Gaining Experience, Машко, 39

orce66624 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 5 Јуни 2020 во 18:06