1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Orbis
Последна активност:
3 Јануари 2020
Зачленет:
15 Август 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
4 Декември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Orbis

Intern, 26

Orbis последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2020