• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од orb

  1. orb

    Потребен е искусен Freelance After Effects аниматор

    Потребен е искусен Freelance After Effects аниматор, со познавање на: - визуелна комуникација (design) - динамика на анимација - работа со леери во 2D и 3D - познавањa и искуство со GUI, UX/UXD = +++ CV, портфолио, линк, можете да пратите на [email protected] до 25.03.2011 Работата се...
На врв Дно