1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
OrAnGe
Последна активност:
2 ноември 2013
Зачленет:
11 Април 2007
Мислења:
53
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
10
Роденден:
17 Август 1986 (Возраст: 33)

Сподели

OrAnGe

Intern, 33

OrAnGe последен пат беше виден (како):
2 ноември 2013