1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
optimusdarko
Последна активност:
29 Јануари 2020
Зачленет:
6 Јануари 2012
Мислења:
11
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

optimusdarko

Intern, Машко

optimusdarko последен пат беше виден (како):
29 Јануари 2020