1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
opp993
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 14:28
Зачленет:
11 Февруари 2014
Мислења:
10
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
5 Јануари 1993 (Возраст: 26)

Сподели

opp993

Intern, Машко, 26

opp993 последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 14:28