• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

 1. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  Pak isto... "The procedure entry point GetExtendedTcpTable could not be located in the dynamic link library IPHLPARI.DLL." .................... Falat nekoj .Dll fajlovi vo win-ot, kako i da e denovive ke smenam cela graficka i se nadevam deka ke go resam problemov.... :D
 2. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  Ja simnav i ja install no ne mi ja otvara, ova mi go pojavuva: The procedure entry point GetExtendedTcpTable could not be located in the dynamic link library IPHLPARI.DLL. DaFuQ?
 3. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  Konfiguracija: AMD Athlon(tm) 5000 Dual-Core Processor 2.20 GHz 2.00 GB of RAM neso povekje treba?
 4. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  ama sepak mislam deka e standard... ne e niso posebno, pad na windows-to predizvikan od nekoja greska vo samiot vindows.... toa e se... =D
 5. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  знам како да направам да ми остане Б.С.Д се додека не стиснам копчето за рестарт/старт на пц :D aj ке чекам да ми појави xD
 6. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  Ако не те мрзи дај линк од таа програмата ама побрзај утре иам еден куп испрашувања и тестови.... :S Сепак, кога го отворив тогаш пц, кулерот од графичката (тој најдоле) беше полу-искривен и ко одлабавен од тоа штрафовите... ја го вратив на место и го стегнав како што треба и прекина да вади...
 7. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Не сум "GeeK" =D

  Не сум "GeeK" =D
 8. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблем со компјутерот!

  i ja go iam istiov problem i proshiren, poglednete ja i mojata tema ako sakate! Se sto imam da kazam e kolku sto znam problemov i na dvajcava ni e vo grafickata... :S
 9. ◦◦●●Maci_Psy●●◦◦

  Проблеми со Графичката (понекогаш се Фриз-ува) и "Blue screen of Death :@

  здраво, Веќе долго време имам проблем со пц... Пред се имам неколку проблеми: -Blue screen of death -Freeze (freeze на виндоус-от) -Пад на виндоусот -Проблеми со "cool"ерот на компјутерот. -Проблеми со графичката Можеби ке си речете дека компјутерот покрај овие наведен проблеми е 467 години...
На врв Дно