• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од online-ever

 1. O

  КонвертХТОДВД4

  А дали би проблем на двд,да ги ставам филмовите на цд во посебна папка и како што се вика филмот така да и преводот да се напишам.И како ави формат .. Нема да му биде нешто на двд што ќе гледам филм ави?
 2. O

  КонвертХТОДВД4

  Сличен проблем имав и јас,додуша не сум ич задоволен од оваа програма. И пред да ме зафркаваше,се нервирав многу што едно кажуваше на пц а друго излегуваше на ТВ.
 3. O

  Програма

  Здраво на сите членови на овој прекрасен форум. Барам програма што ќе може да го направам следново (без разлика ако се повеќе): Имам филмови е сега сакам тие да ги ставам на цд (двд) и да ги гледам подржува следно:DVD;DVD±R;DVD±RW;DivX;MPEG4;SVCD;VCD.Значи сите филмови што ги имам се во...
На врв Дно