• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од ond17890

  1. O

    Проблем со компјутерот

    Е вака , мене компјутерот ми е стар 4 години и веќе бучи кога го уклучувам и некогаш не само кога го уклучувам туку цело време така по малку бучи. Во моментов слушам малку бучи значи мал звук и го отворив да видам што е и видов дека едниот кулер тој во средина што е на матичната ваљда не врти...
На врв Дно