1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
OmniCreative
Последна активност:
17 Март 2009
Зачленет:
12 ноември 2008
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

OmniCreative

Intern

OmniCreative последен пат беше виден (како):
17 Март 2009