1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои omegaRED ги следи

 1. Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,778
  Допаѓања:
  1,538
  Поени од трофеи:
  507
 2. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,832
  Допаѓања:
  3,910
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,381
  Допаѓања:
  12,506
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. gOJDO

  Мислења:
  8,560
  Допаѓања:
  11,306
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. imperial

  V.I.P, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,401
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,627
 6. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  878
  Поени од трофеи:
  280
 7. Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,187
  Допаѓања:
  3,481
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. shifty

  Модератор
  Мислења:
  983
  Допаѓања:
  1,277
  Поени од трофеи:
  642
 9. xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,128
  Допаѓања:
  1,114
  Поени од трофеи:
  465