1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат omegaRED

 1. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 2. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,654
  Поени од трофеи:
  1,627
 3. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 4. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 5. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,535
  Допаѓања:
  12,784
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. Ilija Milcinoski

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  60
 7. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,349
  Поени од трофеи:
  492
 8. Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,527
  Допаѓања:
  10,532
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 10. SharpV

  Intern, Машко, од Skopje
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 11. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,067
  Поени од трофеи:
  2,342
 12. xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,180
  Допаѓања:
  1,198
  Поени од трофеи:
  465