1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Oliverbds
Зачленет:
26 Април 2012
Мислења:
266
Допаѓања:
194
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

Oliverbds

Gaining Experience, Машко

A little smack, a shot of cocaine, whoooo... 19 Декември 2013

  1. cele_x
   cele_x
   Незнам зошто на форумов ја немам пораката што си ми пишал во врска со wd blue 1tb.
   Ја прочитав од мејл пошто ми стигаат постовите и на мејл.
   За хардовите неможам да ти обезбедам писмена гаранција,не се отворени,во компензација се земени... единствено еден месец од мене да ти дадам гаранција во случај да се појави некој фабрички проблем..
   Од мене тоа...
   поздрав...
  2. Oliverbds
   Oliverbds
   A little smack, a shot of cocaine, whoooo...
  3. Oliverbds
   Oliverbds
   Денес дадов отказ. Ќе бидам поредовен на форумот, часна партиска реч.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Веб-страна:
  https://oliver.mk
  Processor & Cooler:
  i5-2400 @ 3.10GHz
  RAM:
  16GB
  Audio:
  Audio Kontrol 1
  Прекар:
  loopz
  Омилен цитат:
  Дур еднему не му се стемнит, другему не му се разденвит.
  Музика:
  Добра.
  Најчесто користени апликации:
  Reason
  Интереси:
  Музика и муабет со интересни луѓе.

  Потпис

  1312