1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
oliver7777
Последна активност:
22 oктомври 2019 во 10:27
Зачленет:
19 Декември 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
20 Јануари 1980 (Возраст: 39)

Сподели

oliver7777

Intern, 39

oliver7777 последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019 во 10:27