1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Oliver!'s Recent Activity

 1. Oliver! одговори на темата Помош! Хдд.

  На мисла ме кладе затоа што познавам некој што чистеше компјутери на заебани начини што ги гледаш само на imgur. Ама ај биди искрен,...

  15 Јули 2019 во 21:21
 2. Oliver! одговори на темата Помош! Хдд.

  Еј... админи има ли тука бре? Друже, не пипај ништо веќе жити мене и оди до Систрум. Никаде не води работава ни за тебе ни за нас.

  15 Јули 2019 во 19:58
 3. На Oliver! му/ѝ се допаѓа мислењето на igor_xxxx во темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  So it begins... [IMG]

  13 Јули 2019 во 19:48
 4. Oliver! одговори на темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Ич не чинат, дај ми ги на мене!

  13 Јули 2019 во 19:48
 5. Oliver! започна нова тема:

  Купувам Kingston 4GB DDR3 KX830D 1333MHz (PC3-10700)

  Не знам колку оди ова на старо, на Аљи ги гледам по 25$. Ако некој случајно има нова некористена и тоа доаѓа предвид. Благо Дарам.

  Форум: Купувам

  11 Јули 2019 во 14:03