1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Oliver!
Зачленет:
26 Април 2012
Мислења:
529
Допаѓања:
423
Поени од трофеи:
255
Пол:
Машко
Веб-страна:
Занимање:
Шпекулатор

Сподели

Oliver!

Gaining Experience, Машко

A little smack, a shot of cocaine, whoooo... 19 Декември 2013

  1. cele_x
   cele_x
   Незнам зошто на форумов ја немам пораката што си ми пишал во врска со wd blue 1tb.
   Ја прочитав од мејл пошто ми стигаат постовите и на мејл.
   За хардовите неможам да ти обезбедам писмена гаранција,не се отворени,во компензација се земени... единствено еден месец од мене да ти дадам гаранција во случај да се појави некој фабрички проблем..
   Од мене тоа...
   поздрав...
  2. Oliver!
   Oliver!
   A little smack, a shot of cocaine, whoooo...
  3. Oliver!
   Oliver!
   Денес дадов отказ. Ќе бидам поредовен на форумот, часна партиска реч.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Веб-страна:
  https://oliver.mk
  Занимање:
  Шпекулатор
  Processor & Cooler:
  i5-8500 @ 3GHz
  RAM:
  G.Skill Trident Z 32GB
  Case:
  NZXT Manta Black (Ич не брче)
  Audio:
  Audio Kontrol 1
  OS:
  Windows 10
  Прекар:
  loopz
  Омилен цитат:
  Дур еднему не му се стемнит, другему не му се разденвит.
  Музика:
  Добра.
  Интереси:
  Музика и муабет со интересни луѓе.

  Потпис

  The planet is fine. People are fucked.