• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од oliver-sk

 1. O

  Иначе не ми пречи и да бидам не пријавен како и да работам хонорарно се едно како на вас ви одговара

  Иначе не ми пречи и да бидам не пријавен како и да работам хонорарно се едно како на вас ви одговара
 2. O

  Заинтересиран сум ва работа во вашата компанија меѓутоа ќе има една работа која може да кочи...

  Заинтересиран сум ва работа во вашата компанија меѓутоа ќе има една работа која може да кочи првите два месеца од 17-28 јули и од 10-20 август нема да бидам во скопје, мене ми одговара и да не бидам пријавен а имам искуство со миксети кабли и тонирање-музичар сум и се разбирам во студија како и...
 3. O

  Таблет за синот

  Другарче можам да ти помогнам да набавиш таблет за 4000-4500 по набавна цена од магацин ако си за комотно пишими
 4. O

  Драјвер за Матична асус A8R-MX/S

  http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en-us&m=a8r-mvp
 5. O

  Водоотпорен Спреј

  Види логин електроникс во беверли они имаат такви чуда
 6. O

  За УСБ

  Другарче сликите ти се скриени земи у фолдер опшн наместиги да ти се покажуваат би требало така сите да ги имаш
 7. O

  Проблем со WiFi во одредени простории

  Другарче на некои тп-линк рутери софтверот знае да биде за заебан пробај смени го софтверот со други софтвери како dd-wrt, open wrt и сл и пробај дали ке работи
 8. O

  MaxTV на компјутер?

  Т-Хоме ресиверот работи на Windows CE 5.0.14,но меѓутоа по мое мислма дека најдобро да прочепкаш ресиверот и да ја видиш адреасата од која моеш да го апдејтуваш тој софтверот со на т-хоме модификациите па ваљда тогаш да проработи.
 9. O

  Лаптоп конф?

  Другарче за гејминг ако сакаш како што кажа другарчето само десктоп компјутер, лаптопов ти е супер за тие пари меѓутоа ако сакаш можам да ти помогнам ако го плаќаш у кеш да земеш од магацин по набавна цена за тие пари и боље лаптоп.
 10. O

  dd wrt ili open wrt ili slicen firmware na tp link wr740n ver4.2

  Me treba firmware za tp link wr740n ver4.2 kade so kje mozam ruterot da go napraam repeater :)
 11. O

  dd wrt на cisco e1200

  tapaaa xd
 12. O

  dd wrt на cisco e1200

  :S
На врв Дно