• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Ogi88

 1. O

  Diablo 3 beta

  Како доби пасс за бета тестер?
 2. O

  Diablo 3 beta

  Иначе успеав да ја пуштам од замунда што ја симнав, ја играв ми се свиѓа како е направена само што играта бидејки е во бета фаза има многу багови.
 3. O

  Diablo 3 beta

  Да се пушта само ипак бети си е, знае да крашне или да влезе во луп и да мора да се изгаси па пак да се пушти, чисто за да се види што да се очекува доволно е :)
 4. O

  Diablo 3 beta

  пиши diablo и ќе ти искочи прва, 8гб е за спуштање
 5. O

  Diablo 3 beta

  Мала допуна работи од замунда Diablo 3 Beta доколку некој сака да ја проба и да види за што се работи :)
 6. O

  Diablo 3 beta

  Сега моментално ја симињам така средена па ќе видам дали ќе работи, бидејќи со тие објаснувањата за да се симне moeege па да се сетира не ми успеваше, можно е да има фрка кај мене дека користам и 64-бит 7-ца.
 7. O

  Diablo 3 beta

  Здраво сакам да прашам дали има некој искуство со Dibalo 3 Beta, дали ја има инсталирано и успеал да пушти да игра Offline? Читав по нет имаше доста објаснувања ама кај мене на пц нејќеше да се крене виртуелен сервер, за да може да се игра Offline.
 8. O

  Мал проблем

  Ок. :) Фала на инфо поздрав
 9. O

  Мал проблем

  Ок. :) Фала на инфо поздрав
 10. O

  Мал проблем

  Здраво имам еден мал проблем неможам да отворам нова тема во секциите огласи, дали некој знае зошто не ми е дозволено?
 11. O

  Здраво

  Здраво јас сум Огнен од Скопје студент на машински факултет. Поздрав :)
На врв Дно