• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од offSider

  1. O

    Караоке!

    Сакам гласот од микрофонот да се репродуцира директно на звучниците од лаптопот. Симнав KaraFun Player меѓутоа гласот не се слуша..Некои ваши предлози..?
На врв Дно