1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
offshore
Последна активност:
5 Април 2017
Зачленет:
16 oктомври 2011
Мислења:
14
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

offshore

Intern

offshore последен пат беше виден (како):
5 Април 2017