1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
OctaneMK
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 03:53
Зачленет:
14 Април 2015
Мислења:
20
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

OctaneMK

Intern, Машко

OctaneMK последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 03:53