1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nvpoll
Последна активност:
5 Јули 2020 во 14:09
Зачленет:
6 Септември 2016
Мислења:
23
Допаѓања:
24
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
10 Јули 1996 (Возраст: 23)
Локација:
Зрновци,Кочани

Сподели

nvpoll

Intern, Машко, 23, од Зрновци,Кочани

nvpoll последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 14:09