1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

nvidia88's Recent Activity

 1. nvidia88 започна нова тема:

  Купувам или менувам

  Здр...купувам или ми одговара повише замена со i5-6500 za i5-7700/k...ако има некој што го продава или сака замена со доплата,нека пише...

  Форум: Купувам

  14 Јуни 2019 во 10:58
 2. nvidia88 одговори на темата Gaming pc.

  Освеж

  12 Јуни 2019 во 19:12
 3. nvidia88 одговори на темата Проценка PS4Pro bez blu ray drive.

  11.000 макс 12к...земајќи во обзир дека читач да се смени кошта 100 бона

  10 Јуни 2019 во 02:51
 4. nvidia88 одговори на темата Монитор 22-24".

  Zdr imam lg 24 incen 4000 den,nema hdmi,dvi ima...ali ti davam i adapter dvi/hdmi..taka da bes problem ke go koristis

  10 Јуни 2019 во 02:33