1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат nvidia88

 1. bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  206
  Поени од трофеи:
  402
 2. CyberTm

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  448
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  345
 3. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,154
  Допаѓања:
  4,871
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. Mirche Nikolovski

  Gaining Experience
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  135