1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nvidia88
Последна активност:
20 Јануари 2019 at 07:38
Зачленет:
16 Септември 2010
Мислења:
501
Допаѓања:
295
Поени од трофеи:
255
Пол:
Машко
Роденден:
3 Декември 1988 (Возраст: 30)
Локација:
Gostivar
Занимање:
Pc

Сподели

nvidia88

Gaining Experience, Машко, 30, од Gostivar

nvidia88 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Монитор Asus VX279Q 27" AH-IPS, 1080P @60Hz, Flicker Free, MHL, 20 Јануари 2019 at 07:38