1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nutelo
Последна активност:
14 Август 2019
Зачленет:
23 Декември 2013
Мислења:
14
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
18 oктомври 1980 (Возраст: 38)

Сподели

Nutelo

Intern, Машко, 38

Nutelo последен пат беше виден (како):
14 Август 2019