1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nupetname
Последна активност:
22 Февруари 2013
Зачленет:
17 ноември 2008
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

nupetname

Intern

nupetname последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2013