1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
npoptomov
Зачленет:
8 ноември 2009
Мислења:
206
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
80

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Штип
Занимање:
Student

Сподели