1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
noxious
Последна активност:
9 Март 2016
Зачленет:
7 ноември 2009
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Роденден:
9 Септември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

noxious

Intern, 33

noxious последен пат беше виден (како):
9 Март 2016