1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Noumenon ги следи

 1. Enigma

  Gaining Experience, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,081
  Допаѓања:
  496
  Поени од трофеи:
  375