1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NothingElse
Последна активност:
27 Мај 2020
Зачленет:
14 Февруари 2012
Мислења:
96
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели

NothingElse

Intern, Машко

NothingElse последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020