1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NoLander
Последна активност:
14 ноември 2011
Зачленет:
11 ноември 2007
Мислења:
216
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
0

Сподели

NoLander

Intern

NoLander последен пат беше виден (како):
14 ноември 2011