1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nokia
Последна активност:
15 Февруари 2020
Зачленет:
18 Декември 2009
Мислења:
55
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
200
Роденден:
10 Март 1940 (Возраст: 80)

Сподели

Nokia

Gaining Experience, 80

Nokia последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2020