1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Noelo
Последна активност:
20 Март 2019 at 15:38
Зачленет:
8 Март 2013
Мислења:
18
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
2 Март 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Noelo

Intern, Машко, 31

Noelo последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Дизајн и графика, 20 Март 2019 at 15:38