1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nipsta
Последна активност:
31 Март 2020 во 23:21
Зачленет:
17 Февруари 2012
Мислења:
40
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

Nipsta

Intern, Машко

Nipsta последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Купувам матична за рајзен +ССД120+Хдд500гб, 31 Март 2020 во 23:21